2023.09.27 godz. 21:08 Malanów, Wielkopolskie

Niezgodność ogłoszenia o pracę z umową o pracę.

Wyjaśnienie sytuacji

Zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisko "Operatora wózka widłowego" w jednej z firm. Zapytałem nawet panią z kadr, czy oferta jest aktualna na to stanowisko, na co uzyskałem odpowiedź, że jest. Po wypełnieniu dokumentów oraz zrobieniu badań lekarskich, gdzie na dokumencie dla lekarza również było wpisane stanowisko "Operator wózka widłowego", otrzymałem umowę o pracę na stanowisko "Pracownik produkcji". Czy to nie jest oszustwo? Czy można coś z tym faktem zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Bukowski

Kielce, Świętokrzyskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Wrz 2023 11:40

Można napisać o sprostowanie umowy o pracę, ale jeżeli zakres obowiązków jest taki sam to nie ma problemu. Z poważaniem Adwokat Michał Bukowski, Kielce