2023.11.06 godz. 17:30 Biała Podlaska, Lubelskie

Dlug którego nie moge odzyskać

Wyjaśnienie sytuacji

Od 20 października co jakis czas pozyczalem dla znajomej pieniadze bo nie miala na hotel dojazd do banku itp pisala ze odda mi za pare dni albo jak dostanie przelew od rodziców/alimenty jednak do dzisiaj nie dostalem zadnych pieniędzy bo "ma problemy z bankiem" a dlug jest juz ponad 2000zl co moge z tym? jak najszybciej odzyskac te pieniadze i do kogo sie zglosic?Oczywiscie wszystkie rozmowy mam na messengerze gdyby byly do czegos potrzebne bo wiem ze to jest umowa slowna

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Lis 2023 18:09

Wezwać znajoma do zwrotu pożyczki / pożyczek podając kwotę / kwoty, termin zwrotu i nr konta

Zmodyfikowano dnia: 06 Lis 2023 18:10
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)