2023.11.27 godz. 13:45 Lubin, Dolnośląskie

Naruszenie nietykalności

Wyjaśnienie sytuacji

Od 3 lat zmagamy sie z niegrzecznym chlopcem w klasie. Obraza, wyzywa dzieci i nauczycieli. Ostatnio ciagle dokuczal mojej corce. Poszedlem z nim porozmawiac i wyjasnic sprawe. Niestety chlopiec w domu opowiedzial rodzicom, ze go wyzywalem i szarpalem. Rodzice chca wnies sprawe o naruszenie nietykalnosci. Na monitoringu szkolnym widac, ze tylko rozmawiamy. Nauczycielka dyzurujaca opisala matce zajscie, ze to byla tylko pouczajaca i grzeczna rozmowa. Zadnej agresji fizycznej i psychicznej czy slownej. Czy mama chlopca ma podstawe do zalozenia takiej sprawy? Czy moze ja wygrac? Co mi grozi?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lis 2023 14:03

Dzień dobry, Szanowny Panie, sprawa jest wielowątkowa i wymaga zadania dodatkowych pytań celem rzetelnego udzielenia odpowiedzi na poruszoną przez Pana sprawę. W tym też zakresie sugeruje kontakt z mecenasem.