2024.03.13 godz. 21:09 Suwałki, Podlaskie

Od czego mam zacząć by złożyć papiery rozwodowe

Wyjaśnienie sytuacji

Chciałabym wziąć rozwód z mężem , nie dogadujemy się od dluzeszfo czasu , cały czas się kłócimy i, chcemy razem rozwodu

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Mar 2024 14:35

Konieczne będzie złożenie pozwu o rozwód (wraz z wnioskami o rozstrzygnięcie innych spraw okołorozwodowych - władza rodzicielska, alimenty - jeśli są dzieci itp). Pozew powinien zawierać żądania (wnioski) czyli czego domaga się Pani od sądu, uzasadnienie oraz dowody na poparcie swoich tez dowodowych. Jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)