2020.11.09 godz. 22:15 Głuchołazy, Opolskie

Uporczywe nękanie

Wyjaśnienie sytuacji

Od dwóch lata spotykam się z pewnym mezczyzna. Od około półtora roku nęka mnie jego była żona. Pisze na messenger, wysyła smsy, dzwoni. Zaklada fikcyjne konta. Ale również takie z jej nazwiskiem. Wyzywa mnie i grozi. Ostatnio udostępnia moje zdjęcia z obraźliwymi komentarzami. Na jednym z nich znalazła się również moja córka. Probowala podstępem zmusić mnie do przyjazdu do miasta w którym mieszka. A dziś nawet napisala do mojej matki. Nadmienie jeszcze ze jestem w trakcie leczenia psychiatrycznego po próbie samobójczej. Czuje się coraz bardziej osaczona. Proszę o pomoc jak sobie z nią poradzić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Lis 2020 11:15

Dzień dobry, sprawę najlepiej zgłosić na policję. Pozdrawiam serdecznie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)