2023.04.12 godz. 08:10 Opole, Opolskie

Groźby i wyłudzenia w internecie

Wyjaśnienie sytuacji

Od jakiegoś czasu dostaje groźby że jak nie zapłacę pieniędzy to pójdę do więzienia.Wczesniej osoba która mi grozi miała załatwić mi pożyczkę ale zaczął kręcić zbyt wiele danych osobowych chciał wyciągnąć i zrezygnowałam teraz muszę płacić za jakąś karę anulowania i chce mnie wrobić że to ja jemu nie wyplacilam pożyczki grozi mi i dzieciom

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Kwi 2023 10:45

Dzień dobry, z informacji wskazanych w zapytaniu wynika, że może Pani / Pan dokonać zgłoszenia do organów ścigania.