2023.01.30 godz. 14:42 Giżycko, Warmińsko-mazurskie

Rodzina, mieszkanie, rozwód

Wyjaśnienie sytuacji

Od około 4 miesięcy mieszkam sam, wyprowadziłem się z mieszkania, które jest wspólne z moją żoną, powód: przez prawie 15 lat naszego małżeństwa, wystawiałem zaufanie żony na próby, jednak wszystko sobie wyjaśnialiśmy, było co wybaczać. Pragnę wrócić do domu i rodziny, ale żona nie chce, myślałem że dam radę sobie? Nie potrafię żyć bez córki i żony, córka ma 11 lat . Czas zrobił swoje córka jest za mamą, mieszkanie jest na hipotekę, jestem tam zameldowany, pozew jak żona mi powiedział już poszedł i sprawa ruszyła? Zamki też są wymienione? Nie chcę ich ranić, wina obopólna. Proszę o odpowiedź.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sty 2023 22:42

Dzień dobry. Z opisu nie wynika jaka jest treść pytania konkretnie. Niemniej jednak w sprawie rozwodu, kontaktu z dziećmi i podziału majątku zapraszam do kontaktu w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl