2022.01.07 godz. 10:53 Wrocław, Dolnośląskie

Oddany samochód do mechanika, przedłużająca się naprawą,a teraz warsztat zamknięty i brak kontaktu. Nie odbiera telefonu.

Wyjaśnienie sytuacji

Oddałem samochód do naprawy,mechanik cały czas mnie zwodził z terminem odbioru. Był cały czas utrudniony kontakt, nie odbierał telefonu,a jak oddzwonił to gwarantował, że samochód będzie do odbioru za parę godzin. Kiedy pojechałem osobiście okazało się że warsztat jest zamknięty a telefonu nie odbiera. Tak jest od trzech dni.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Sty 2022 13:36

Proszę odstąpić od umowy naprawy i pisemnie wezwać mechanika do zwrotu pojazdu.