2020.07.27 godz. 10:21 Bodzanów, Opolskie

Odmowa podania numeru pesel przez uczestnika

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, ciocia pozostawiła testament, w którym zapisała mi mieszkanie. Chcę założyć sprawę w sądzie o nabycie spadku jednak jeden z uczestników odmówił mi podanie swojego numeru pesel, który jest potrzebny do założenia sprawy. Jak mogę to załatwić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Lip 2020 16:33

Sąd może sam sobie ustalić PESEL. Tylko proszę napisać Sądowi, że nie zna Pan / Pani PESELU osoby.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)