2024.01.12 godz. 16:53 Krakowskie, Małopolskie

odmowa wydania paszportu w ambasadzie polskiej w holandi

Wyjaśnienie sytuacji

konsul odmuwil mi wydania paszportu na wnisek wojewody malopolskiego na wniosek sadu z sygnaturom akt z 94 roku podobno w tym czasie bylo i jestprowadzone jakies postepowanie przygotowawcze w sprawie karnej od tego czasu czyli od 94 roku mialem wydane juz dwa razy paszporty ostatni w 2013 roku przez tego samegokonsula po 30latach jakis sad sobie cos przypomina i nie moge dostac dokumentu nie mam pojecia co tojest odmowa jest poparta jakims artykulem z2022 roku ponoc prawo nie dziala wstecz i od 94 roku minelo 30 lat A ja mieszkam na stale w holandi

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Sty 2024 12:50

Być może w trakcie zawieszonego postępowania, po jego podjęciu wydano postanowienie o zakazie opuszczania Kraju tudzież wydawania dokumentu podróży (paszportu). Nie znając szczegółów sprawy, nie sposób odnieść się do zakazu lub nawet do przedawnienia karalności. Jeśli potrzebuje Pan obrońcy, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)