2023.04.13 godz. 18:22 Rycerka Górna, Śląskie

Odmowa wyplaty odszkodowania za zerwane rynny

Wyjaśnienie sytuacji

Zerwane rynny z dachu a PZU odmawia wypłaty odszkodowania jak napisać odwołanie?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Kwi 2023 12:42

Dzień dobry, kwestia odwołania zależy od decyzji odmownej PZU. Proszę o przesłanie decyzji wraz polisą na adres email agnieszka@kancelaria-uranin.pl.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)