2023.12.07 godz. 14:34 Brzeziny, Łódzkie

Odpowiedz na wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałam list z sądu na który muszę odpowiedzieć co do kontaktu ojca z pół roczną córeczka. Wymienił w nim każda środę i piątek po 3h, każdy 1, 3 i 5 weekend po 3-4 godziny, każda wigilię, urodziny inne święta. Dziecko nie ma z ojcem żadnych więzi i relacji bo wcześniejsze wizyty odbywały się w miejscu gdzie mieszkamy a ona większość tego czasu spala jak przyjeżdżał. Ustalał zazwyczaj dni i godziny dostosowane pod siebie i jego prace a nie pod okna aktywności dziecka. On nie zna rutyny dnia i chciałam zapytać jak mogę się do tego odnieść i jakie formy dni i godziny powinnam przedstawic.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Gru 2023 16:48

Dzień dobry, jak najbardziej może Pani odnieść się do tego, wskazać takie dni i godziny, które będą w Pani opinii najbardziej odpowiednie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)