2020.07.27 godz. 22:44 Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

Odpowiedź pozwanego na apelację powódki

Wyjaśnienie sytuacji

Sytuacja jest taka, że mam problem ze sporządzeniem odpowiedzi na apelację powódki. Nie wiem na co zwrócić uwagę i od czego zacząć. Apelacji powódki jest ok. 20 stron, totalne masło maślane. Pomówienia, oszczerstwa do mojej osoby, wyimaginowane treści wyssane z palca, nie mające niczego związanego z prawdą oraz stanem faktycznym jak był i jest.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lip 2020 08:14

Dzień dobry, proszę o informację czego dotyczy apelacja, w jakim postępowaniu i kiedy odebrał Pan apelację? pozdrawiam adwokat Anna Babiak