2023.10.22 godz. 17:49 Dzierżoniów, Dolnośląskie

Odrzucenie spadku przez niepełnoletniego

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry,czy jest możliwość napisanie prośby przez rodziców dziecka do sądu o przywrócenie terminu rozprawy,chodzi o małoletnie dziecko i odrzucenie spadku po dziadku.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Paź 2023 04:12

Ta, można napisać wniosek, który musi być uzasadniony
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)
Tak Nie

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Paź 2023 09:04

Dzień dobry, tak istnieje taka możliwość. zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)