2023.11.13 godz. 12:10 Olsztyn, Łódzkie

Odstąpienie od umowy notarialnej - kupienie nieruchomości

Wyjaśnienie sytuacji

Witam 4 dni temu zakupiłam nieruchomość od pełnomocnika sprzedających. W sobotę zostaliśmy zaatakowani przez byłego męża Pani pełnomocnik, musiała interweniować policja. Pani pełnomocnik zataiła przed nami, że ma problemy z byłym mężem(z którym razem w tym doku mieszkała) i że jest on agresywny i miała z nim już dużo problemów bo ma za nią wyrok w zawieszeniu. Były mąż Pani pełnomocnik zaatakował mojego męża próbując uderzyć go cegłą w głowę , na szczęście nie udało mu się to ale po interwencji policji wygrażał się, że ta sprawa się tak nie skończy. Chcemy odstąpić od kupna tego domu.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Lis 2023 12:54

Czy były mąż pełnomocnik może być stroną umowy sprzedaży, jest stroną tej umowy lub też jest współwłaścicielem nieruchomości?