2023.09.27 godz. 17:58 Starogard Gdański, Pomorskie

Odstąpienie od umowy przedwstępnej kupna działki rolnej

Wyjaśnienie sytuacji

Zawarłem umowę przedwstępną kupna działki rolnej. W umowie nie ma zapisu o zadatku ani o warunkach o odstąpieniu od niej. Chciałbym odstąpić albo rozwiązać umowę, ponieważ nie chce kupić tej działki ponieważ zwątpiłem w jej atrakcyjność i musiałbym wydać swoje wszystkie oszczędności na jej zakup. Nie wiem jakie będą konsekwencje odstąpienia od niej i jak od niej mógłbym odstąpić. Pozdrawiam liczę na odpowiedz.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Wrz 2023 18:56

dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęcia (skanu) tej umowy na adres e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)