2024.01.19 godz. 15:16 Legnica, Dolnośląskie

Odszkodowanie z winy sprawcy-odmowa jego ubezpieczyciela.

Wyjaśnienie sytuacji

W grudniu przez nieodsniezenie przez zarzàdcę dachu śnieg spadł z dachu i uszkodził mój samochód-została zbita przednia szyba pojazdu. Od zarządcy nieruchomości otrzymałam nr polisy i zgłosiłam szkodę . Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Z protokołu wydanego mi przez zarządcę wynika że podał mi nr polisy Wspólnoty. Czy powinnam się odwoływać do ubezpieczyciela? I czy powinnam w tej sytuacji napisać pismo do zarządcy o wydanie nr polisy Zarządcy A nie Wspólnoty? Samochód stoi w warsztacie A ja jestem w posiadaniu samochodu zastępczego. Co teraz powinnam zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Sty 2024 10:09

dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. konieczna jest analiza dokumentów. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl