2022.08.20 godz. 11:38 Sokółka, Podlaskie

Bezpodstawne oskarżenie z 200kk.

Wyjaśnienie sytuacji

Odwiedziła mnie moja kuzynka chora psychicznie, zaburzenia płci, zespół Tourette`a. Jej psycholog złożyła zawiadomienie, że dopuściłem się wobec niej czynu z 200kk kiedy byliśmy dziećmi. Jestem niewinny. Kuzynka twierdzi, że byłem wtedy nieletni (dzieli nas 7 lat, więc według niej nie mogłem mieć wtedy góra 12-14) a ona sama nawet nie jest pewna czy to prawdziwe wspomnienie. Był u mnie policjant i pytał o tę sprawę, więc powiedziałem że jestem niewinny. Jak wygląda dalsze postępowanie, cała ta sytuacja? Świadków brak, jest słowo przeciw słowu. Jestem niekarany i opinię mam dobrą.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2022 18:12

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)