2022.09.14 godz. 19:18 Sławków, Śląskie

Odwołanie od decyzji ZUS w sprawie świadczenia rehabilitacyjnego

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, złożyłem odwołanie od decyzji Zus w Sosnowcu, Pani orzecznik cudownym sposobem mnie uzdrowiła i stwierdziła, że operacja wycięcia lewej strony jelita grubego, ogromne ryzyko perforacji, uchyłki ponad 3cm oraz ciągłe biegunki to nic takiego i mogę wracać za kierownicę autobusu.... Mam pytanie czy jeśli złożyłem wczoraj odwołanie to teraz oczekując na decyzję itp mogę podjąć pracę np. na umowę zlecenie czy lepiej nie tylko poczekać? Wiem, że jestem poważnie chory ale trzeba za coś żyć i jakoś wytrwać do operacji, może znalazłbym jakąś pracę z domu ale nie wiem czy to nie zaszkodzi?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Wrz 2022 15:59

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)