2023.10.24 godz. 22:10 Kraków, Małopolskie

Odwołanie od podpisanej umowy między przedsiębiorcami.

Wyjaśnienie sytuacji

Przedsiębiorca zajmujący się sprzedażą internetową, zakupił od mojej firmy stronę sklepu oraz rzeczy, czyli ubrania, buty, torebki itd. odebrała ta Pani wszystkie rzeczy, podpisała umowę, po czym po kilku dniach stwierdziła, że nie chce tego wszystkiego i pisząc wiadomość odstępuje od zawartej umowy i zwraca wszystko. Termin na umowie przekroczył 14 dni, jakieś 28 dni od podpisania umowy. Czy ma taką możliwość, nie wysyłając żadnego pisma ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Paź 2023 04:58

Aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba przeanalizować umowę, którą Państwo podpisali.

Zmodyfikowano dnia: 26 Paź 2023 00:28