2024.05.29 godz. 13:06 Legnica, Dolnośląskie

Odwołanie od stopnia niepełnosprawności

Wyjaśnienie sytuacji

Odwołałem się od decyzji miejskiego ośrodka osób niepełnosprawnych po otrzymaniu lekkiego stopnia, Wojewódzki ośrodek odrzucił moje odwołanie więc odwołałem się do sądu. Otrzymałem wyrok:"...przeciwko wojewódzkiemu zespołowi ds osób niepełnosprawnych od orzeczeczenia o ustalenie stopnia niepełnosprawności sąd oddala odwołanie." Czy to oznacza że mój lekki stopień niepełnosprawności jest dalej ,,wazny" i mogę korzystać ze wszystkich benefitow itp?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Maj 2024 21:35

Tak, po oddaleniu odwołanie, pozostaje w mocy decyzja miejskiego ośrodka . Z wyrazami szacunku
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)