2023.07.05 godz. 10:38 Białystok, Podlaskie

Odzyskanie długów od osoby prywatnej (znajomego)

Wyjaśnienie sytuacji

Jak wygląda procedura odzyskania długów od osoby prywatnej posiadając jedynie rozmowy na messengerze oraz dane przelewów bankowych?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Lip 2023 11:17

dzień dobry, takie dane będą wystarczające. Należy skierować wezwanie do zapłaty w formie pisemnej. W przypadku braku zapłaty sprawę skierować do sądu. Oczywiście kancelaria może sporządzić takie wezwania i reprezentować przed Sądem. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)