2023.08.02 godz. 11:16 Mieroszyno, Pomorskie

Odzyskanie kaucji za mieszkanie do którego jeszcze nie zdążyłem się wprowadzić.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, mam taki problem związany ze zwrotem kaucji za mieszkanie. tylko żeby opisać całą sytuację potrzebuję wiecej niż 600 znaków. ale w skrócie. wpłaciłem z żoną 2000zł kaucji za mieszkanie, w któreym nie zdążyliśmy jeszcze zamieszkać bo było do następnego miesiąca jeszcze zajęte. po drodze pojawiło się wile żółtych flag, braki ciepłej wody, dowiedzieliśmy się że pani nie oddaje kaucji ludziom itp. Żona na szczęście niedaleko znalazła domek za mniejsze pieniądze więc postanowiliśmy się tam wyprowadzić, rozstaliśmy się normalnie jednak od tamtego czasu właścicielka unika kontaktu

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Sie 2023 13:52

Dzień dobry, proszę przesłać opis na adres e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)