2022.05.25 godz. 06:32 Bielsko-Biała, Śląskie

Odzyskanie pieniędzy od byłego już pracownika za zniszczenia w powierzonym mieniu, które otrzymał do wykonywania pracy.

Wyjaśnienie sytuacji

Mam problem z byłym pracownikiem. Moja firma zajmuje się transportem w firmie kurierskiej. Przed zatrudnieniem pracownika zakupiłem samochód do zabezpieczenia rejonu. Pracownik w przeciągu 4 miesięcy w kilku miejscach uszkodził samochód typu bus. Zaznaczę że jest to samochód używany z komisu i zapłaciłem za niego prawie 56 tys. posiadam zdjęcia jak wyglądał samochód tuż przed zakupem. Pracownik był na okresie próbnym i zgłosił mi że nie będzie przedłużać umowy więc ja próbowałem kulturalnie się z nim dogadać miesiąc przed zakończeniem jego współpracy. Nie chciał się dogadać na naprawę szkód.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2022 19:22

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019