2021.12.30 godz. 15:41 Szczecin, Zachodniopomorskie

odzyskanie pieniędzy od firmy brokerskiej

Wyjaśnienie sytuacji

odzyskanie pieniędzy wpłaconych firmie brokerskiej która działała nie zgodnie z prawem i dopuściła się oszustwa Firma znajduje się na Cyprze . Depaho. platforma FXGM. Wszystko jest na internecie.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Michał Mikołajczak

Poznań-Grunwald, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Gru 2021 09:20

Dzień dobry, mogę Panu pomoc w tej sprawie. Proszę o kontakt na maila: michal.mikolajczak@mm-kancelaria.com Pozdrawiam