2021.12.03 godz. 22:54 Bogatynia, Dolnośląskie

Odzyskanie pieniędzy za remont od byłej partnerki

Wyjaśnienie sytuacji

Witam moja sprawa wygląda następująco 2 lata temu zamieszkałem już z była dziewczyna. Mieszkanie wymagało kapitalnego remontu który został wykonany przeze mnie. Właścicielem mieszkania okazał być się ojciec dziewczyny. Remont polegał na wymianie drzwi okien ogrzewania pieca wylewki podlog. Niestety jedynym dowodem na to że to ja płaciłem za remont są przelewy z konta na konto byłej z tytułami przelewu na co są przeznaczone srodki. Czy jest jakaś szansa odzyskania chociaż części zainwestowanych środków.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Gru 2021 11:04

Tak, może Pan powołać się na przepisy o świadczeniu nienależnym.