2023.07.28 godz. 18:49 Łódź, Łódzkie

Oparzenie skóry w salonie depilacji laserowej

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, wczoraj miałam zabieg depilacji laserowej, podczas której dostałam oparzenia skóry. Od początku zabiegu coś poszło nie tak, bo laser który miał chłodzić skórę nic nie chłodził. To nie jest moja pierwsza wizyta w tym salonie,tylko 7. Zdaję sobie sprawę z tego, jak mam się przygotować do wizyty. Stosowałam się wszystkich zaleceń salonu. Po zabiegu czułam dyskomfort, skóra miała bąbli i zaczerwienie.Dermatolog potwierdził oparzenie skory i pigmentacje.W dokumencie,który podpisałam w salonie o „skutkach, jeżeli nie stosujesz zaleceń dotyczących zabiegu” Czy mam prawo prosić o odszkodowanie?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lip 2023 09:59

W zależności od okoliczności sprawy (inforamcje o skutkach, zaleceniach itp, sposób wykonania...), może Pani dochodzić zarówno odszkodowania, jak i zadośćuczynienia za doznane krzywdy. Jeśli potrzebuje Pani odpłatnej reprezentacji przed sądem, zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl