2020.01.24 godz. 20:27 Rzeszów, Podkarpackie

Oskarżenie prywatne z art 212 kk niezgodne z treścią wyroku w tej sprawie

Wyjaśnienie sytuacji

Oskarżyciel prywatny złożył w sądzie akt oskarżenia z art 212 kk a oskarżyl mnie o działania, które nigdy nie miały miejsca, jednak sąd uznał oskarżenie za zasadne pomijając moje argumenty i dowody skazujac mnie wydał wyrok, którego treść uzasadnienia jest niezgodna z aktem oskarżenia, co w tym układzie można jeszcze z tym zrobić wyrok jest prawomocny i trwa egzekucja komornicza na podstawie wyimaginowanego wyroku, wolą to o pomstę do nieba z poważaniem Zbigniew

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Sty 2020 16:38

co to znaczy, że treść uzasadnienia wyroku jest niezgodna z aktem oskarżenia? Jeżeli Pan uważa, że został niesłusznie skazany, to należało się odwołać od wyroku. A egzekucja komornicza to do czego?