2024.05.22 godz. 16:15 Żary, Małopolskie

Oskarżenie rodziny jak mam się wybronić z czegoś co jest oszczerstwem za który mi grozi wyrok

Wyjaśnienie sytuacji

Witam nie wiem jak sobie poradzić z oskarżeniem mojej kuzynki która jest mojego taty żoną ojca ode mnie ciągle odsuwała nastawiała przeciwko mnie ale nie spodziewałam się tego..mój tato na policję razem z nią że znęcam sie. jest oczywiście bzdura ja dostałam dozór policyjny sprawa w toku są dwie osoby przeciwko jednej ..oczywiście jest nieprawda ta kobieta jest chora na głowę bierze ręte . miałam się wprowadzić posrzątałam im łazienkę ..bo zasyfiona brałam siedzą malowanie swojego pokoju zacząć wcześniej przez kawtany chcieli się pozbyć nie udało się to do więzienia chcą mnie wepchnac

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Maj 2024 16:56

Nie sposób określić linię obrony nie znając akt sprawy oraz okoliczności. Jeśli potrzebuje Pani obrońcy w tej sprawie, zapraszam do kontaktu e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)