2024.08.27 godz. 09:40 Sławno, Lubuskie

Oświadczenie napisane ręcznie pod naciskiem policjanta odnośnie wyprowadzki z domu

Wyjaśnienie sytuacji

Rodzice mojego narzeczonego usilnie starają się "pozbyc mojego męża " z jego domu rodzinnego gdzie ma zameldowanie od wielu lat. Co weekend przyjeżdżamy do jego domu bo narzyczony nie pracuje na miejscu, gdzie jego rodzice usilnie starają się nam uprzykrzyć życie, wyzwiska itp. W miesiącu czerwcu tego roku wezwali policję mimo że nic się nie działo niby na wywiad , policjant był bardzo arogandzki wobec mojego narzyczonego nie dał nawet dojść mu do słowa. Wymusił napisania oświadczenia że w miesiącu sierpniu narzyczony wyprowadzi się z domu. Czy takie oświadczenie wymyszone ma moc prawną?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Sie 2024 15:33

Dzień dobry, sprawa jest wielowątkowa i wymaga zadania dodatkowych pytań celem rzetelnego udzielenia odpowiedzi na poruszony temat.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 50% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)