2022.11.19 godz. 13:25 Częstochowa, Śląskie

Oświadczenie o pokrycie kosztów ewentualnych zniszczeń przez uczestników sylwestra

Wyjaśnienie sytuacji

Witam jestem organizatorem sylwestra i chciałem się zapytać czy oświadczenie pisane własnoręcznie przez uczestników zabawy, że biorą odpowiedzialność za swoje zniszczenia oraz zniszczenia których nie będzie znany sprawca. Jest zgodny z prawem i ważny przy ewentualnych późniejszych roszczeniach. Najbardziej nie jestem pewny o tą 2 część oświadczenia z odpowiedzialnością zbiorową bez znanego sprawcy jakiegoś zniszczenia, ponieważ nie wiem czy taka deklaracja jest ważna prawnie. Bardzo proszę o poradę jak to zrobić oraz w miarę możliwości wzór takiego oświadczenia.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lis 2022 21:15

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice