2024.01.08 godz. 09:55 Łęczyca, Łódzkie

Czy mogę się poradzić w tej sprawie

Wyjaśnienie sytuacji

Otóż sprawa wygląda tak: wujo mieszkający sam jedynie utrzymujacy kontakt z moimi rodzicami zachorował na raka. Rodzice się nim opiekowali( tata zawoził do lekarzy, zanosił jedzenie,mył,przebierał dosłownie robił wszystko) Chciał on przepisać cały swój majątek tacie, rodzice wszystkie papiery powyciągali z urzędów oczywiście wszystkie papiery sam podpisał że wyraża na to zgodę.Notariusz był umówiony na poniedziałek , niestety wujo rano w poniedziałek zmarł. Chciałam zapytać czy jest szansa żeby ten majątek dostać czy już nie ma.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Sty 2024 10:37

Czy zmarły posiadał rodzinę: żonę, dzieci, żyjących rodziców lub rodzeństwo?