2023.01.25 godz. 17:02 Wejherowo-Nanice, Pomorskie

Otrzymałam wezwanie na policję w charakterze podejrzanego o przestępstwo z art.pomoc prawna. I nie wiem o co chodzi oraz na czym polega to przestępstwo

Wyjaśnienie sytuacji

Chciałabym poznać co oznacza dla podejrzanego o przestępstwo z art.pomoc prawna za jakie przestępstwo jest ten art. Z góry dziękuję Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Sty 2023 09:54

Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu prywatnego w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl