2022.03.18 godz. 11:25 Wyry, Śląskie

Otrzymałem pismo z sądu o obowiązku naprawienia szkody jest w nim jednak wymieniona tylko osoba brak numeru konta bądź sposobu przekazania pieniędzy

Wyjaśnienie sytuacji

Po wypadku drogowym dostałem pismo o konieczności zapłaty, lecz nie ma w nim nic o numerze konta na które miałbym wpłacić pieniądze i mam pytanie jakie pismo powinienem napisać do sądu w celu otrzymania numeru konta osoby poszkodowanej

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Wrz 2022 21:16

witam specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszam do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 do darmowej wstepnej konsultacji .