2023.11.17 godz. 17:02 Szczecin, Zachodniopomorskie

Skradziony iPad

Wyjaśnienie sytuacji

Parę miesięcy temu zostałem zmanipulowany do oddania iPada oraz wylogowania się z Apple ID przez co funkcja Znajdź Mój iPad jest wyłączona. Mam oryginalne pudełka oraz numery seryjne. Pisałem do wsparcia Apple czy nie mogą namierzyć iPada przez numer seryjny to kłamią że nie mogą. Mam wiele dowodów na to że Apple potrafi to zrobić. Mam problem z przekonaniem ich.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lis 2023 15:56

Dzień dobry, czy rozważał Pan zgłoszenie sprawy na Policję lub do Prokuratury?