2022.08.05 godz. 18:29 Warszawa, Mazowieckie

Więzienie

Wyjaśnienie sytuacji

Partner odbywa wyrok pozbawienia wolności w zakladzie karnym, w dniu dzisiejszym bez zadnych wiadomosci, ani informacji zostal wzięty na badania na obecność narkotykow, ktore wyszly pozytywnie. Jest osoba która brzydzi sie wszelkich substancji oduzajacych, istnieje zasadna uwaga, ze wyniki zostal sfalszowanye. Zaprotestował i poprosil o wykonanie badania krwi, ktore mialoby w stu procentach potwierdzić rzekomych substancji - takie badanie zostało odmowione. Co mozna zrobić w takiej sytuacji? Gdzie można zgłosić odmowę wykonania badań krwi? Został przeniesiony na P3, odbywal wyrok na P2.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2022 18:28

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019