2020.09.09 godz. 15:57 Częstochowa, Śląskie

Dane osobowe

Wyjaśnienie sytuacji

Pewna osoba złożyła wniosek do sądu o podział spadku , w tym wniosku bez mojej zgody i mojego rodzeństwa użyła naszych danych osobowych w tym nr pesel którego nigdy jej nie podawaliśmy nie wiem skąd wzięła nasze dane. Co z tym mogę zrobić ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Adam Kłoszewski

Kąty, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Wrz 2020 17:04

Podała Wasze dane po to, aby Sąd zawiadomił Was o sprawie. Wszystko legalne.