2022.08.22 godz. 07:56 Białystok, Podlaskie

Ugoda alimentacyjna

Wyjaśnienie sytuacji

Pilnie potrzebuję wzoru, jak napisać wniosek o ugode alimentacyjną i samą ugode. Czytałam że można złożyć jedno i drugie jednocześnie. Jednak nie ma gotowych wzorów na to jak poprawnie to napisać. Proszę o pomoc. Alimenty, na dziecko, były partner płaci na czas. Jednak wyrok jest mi potrzebny z sądu o zasądzonych alimentach.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Sie 2022 12:49

Jeżeli jest Pani zainteresowana odpłatą pomocą w sporządzeniu takiego pisma, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)