2022.03.07 godz. 16:30 Warszawa, Mazowieckie

pismo od komornika o wszczęciu egzekucji za mandat, nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym j 13.01.2003 zaopatrzony w klauzulę wykonalności w dniu 04.2013

Wyjaśnienie sytuacji

jak mogę się odwołać od tej egzekucji i ile mam na to czasu

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Mar 2022 11:37

Proszę wnieść skargę na czynności komornika. Termin wynosi tydzień od momentu otrzymania zawiadomienia o wszczęciu egzekucji.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)