2020.07.08 godz. 13:11 Warszawa, Mazowieckie

Jak rozwiązać problem

Wyjaśnienie sytuacji

Płacę alimenty 550 PLN z przysądzonych 1200 na 3 synów z czego 2 są pelnoletni i się nie uczą. Moje zadłużenie względem ich wynosi około 30000 . Wreszcie znalazłem pracę ale komornik zajął 60 %wynagrodzenia I nie mam z czego żyć i opłacić mieszkania które wynajmuje. Co mam robić ? Zabić się?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Lip 2020 19:01

Dzień dobry, proponuję złożyć pozew o uchylenie obowiązku alimentacyjnego wobec dwóch dorosłych synów z datą wsteczną, od momentu kiedy przestali się uczyć. Jeżeli dobrze Pan uzasadni żądanie pozwu, jest duża szansa, że sąd się do niego przychyli. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)