2022.11.11 godz. 18:45 Szczecinek, Zachodniopomorskie

Utrodnianie kontaktu z dziecmi

Wyjaśnienie sytuacji

Po rozstaniu z partnerką dzieci zostały przy niej ale od czasu jak ma nowego partnera utrodnia mi kontakty i widzenia z dziećmi a mam pełne prawa jej partner pisze do mnie że sprawi że dzieci mnie znienawidzą że będą jego własnością wysyła zdjęcia jego z moimi dziećmi z dopiskiem że robi to celowo a dzieci są bardzo za mną. Czy można z tym coś zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Lis 2022 12:12

Należy wnieść o ustalenie kontaktów z dziećmi - najlepiej poza miejscem ich stałego pobytu, bez obecności matki. W razie wątpliwości lub pytań, zapraszam do kontaktu