2024.01.30 godz. 12:33 Łomża, Podlaskie

Były mąż mnie prześladuje

Wyjaśnienie sytuacji

Po rozwodzie dzieci były ze mną później się skąplikowalo życie i są z nim on wszystko robi żeby dzieci mnie nie znały i nie miały kontaktu ze mną, odzyskał z mojego starego telefonu zdjęcia i wiadomości które pisałam po rozwodzie z mężczyznami chcąc sobie ułożyć życie. Szantażuje mnie tym i wiedząc o tym że mimo rodzice od odbierają moją pocztę bo ja jestem za granicą wysłał to także do sądu jako dowód w sprawie bo chce mieć widzenia z dziećmi chodź sędzia mówiła że to nie ma nic wspólnego z tą sprawą żeby inną założył. Rodzice widzieli i czytali te wiadomości mamą mało nie umarła. Pomocy

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sty 2024 13:14

Jakiej konkretnie pomocy Pani potrzebuje? Jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika w sprawie (władza rodzicielska, piecza, kontakty itp), zapraszam do kontaktu e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)