2022.05.10 godz. 08:27 Kielce, Świętokrzyskie

Co trzeba przygotować do notariusza

Wyjaśnienie sytuacji

Po śmierci Ojca spadek jest na nas troje ja i dwóch braci , tata nie spisał testamentu , ale mieszkanie ma które powinno być przepisane po jednej części dla każdego , tata był pozbawiony do mnie praw rodzicielskich i jak to wyglada

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Maj 2022 12:37

Akty zgonu, akty urodzenia (akt małzeństwia gdy zmiana nazwiska po ślubie) Kancelaria Adwokacka Adwokat Starogard Gdański - Marta Rozwadowska-Kucka