2023.09.19 godz. 15:00 Łabiszyn, Kujawsko-pomorskie

Podana jako świadek w sprawie rozwodowej!

Wyjaśnienie sytuacji

Od kilku miesięcy mieszkają obok mnie nowi sąsiedzi, okazało się że chcą się rozwieść, to wiem z ich relacji,nie utrzymujemy żadnych sąsiedzkich stosunków towarzyskich,a sąsiad podał mnie jako jego świadka. Oczywiście nic o tym nie wiedziałam, czy jestem zmuszona do stawienia się w sądzie? Bardzo proszę o poradę.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Wrz 2023 15:04

Tak, jeśli otrzyma Pani wezwanie do stwiennictwa w charakterze świadka.