2020.07.30 godz. 15:53 Nowy Sącz, Małopolskie

Nie płacenie alimentów

Wyjaśnienie sytuacji

Podczas postępowania z art 209 powiedziałem policjantowi prowadzącemu że choruje na Epilepsje. Ten skierował mnie na komisję aby stwierdzić lub też nie czy podczas popełniania przestępstwa nie płacenia na rzecz dziecka byłem poczytalny lub nie. Moje pytanie brzmi czy to standardowe postępowanie. Czy to wpłynie na moją nie korzyść.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lip 2020 17:28

to nie policjant skierował Pana na badania, ale prokurator. W takich przypadkach to jest standardowe postępowanie. A dlaczego miałoby to wpłynąć na Pana niekorzyść?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)