2023.08.17 godz. 06:58 Gdańsk, Pomorskie

Zwrot kosztów

Wyjaśnienie sytuacji

Podjęłam leczenie w jednej z klinik. In vitro kosztowało 25tys I zawierało w pakiecie zabieg i 2 konsultacje lekarskie w tym 1 telefoniczna. Konsultacja tel ,dla mnie najważniejsza, bo lekarz miał za zadanie zinterpretować i przekazać mi wyniki( o potencjalnym powodzeniu procesu lub nie). Czekałam w napięciu na 15.40.Po dwóch godzinach oczekiwania zadzwoniłam do kliniki by przypomnieć o mojej wizycie, pani zapewniła,że lekarz za chwilę zadzwoni. Kolejne dwie godziny i nic. Zadzwoniłam ponownie, pani zapewnia,że tel będzie tuż po 19. Niestety,nic się nie wydarzyło. Czy mam prawo o zwrot pienię?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Sie 2023 08:58

Dzień dobry, bez analizy zapisów umowy nie będę w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Proszę o dosłanie jej skany na adres agnieszka@kancelaria-uranin.pl