2022.02.22 godz. 16:46 Wleń, Dolnośląskie

Umowa z firmą która zalatwia kredyty

Wyjaśnienie sytuacji

Podpisałem z firmą habzda umowę że jak znajdą kredyt to udziele im prowizji 19% od kredytu znaleźli mniejszy który mnie nie interesował, ja powiedziałem Panu do jakiego banku można się udać ,wtedy Pan powiedział że tam nie dostanę kredytu ,są marne szanse udałem sie dziś otrzymałem kredyt a teraz ta firmą każe mi zapłacić im bo oni pomogli i wystawili fakturę z dopiskiem że jak nie zapłacę to powiadomią info monitor o moim długu , od podpisania umowy z firmą habzda nie minęło 14 dni czy mogę odstąpić od umowy czy jakoś inaczej to załatwić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Michał Mikołajczak

Poznań-Grunwald, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lut 2022 08:49

Dzień dobry, proszę napisać, coś więcej o umowie, którą Pan zawarł. Czy była to umowa zawierana na odległość, czy stacjonarnie? Czy zawiera postanowienia dotyczące możliwości jej rozwiązania? Pozdrawiam