2020.02.14 godz. 23:59 Nowe Miasto Lubawskie, Warmińsko-mazurskie

podpisanie wypowiedzenia za porozumieniem stron pod presja pracodawcy

Wyjaśnienie sytuacji

witam wraz z żoną pracowaliśmy w jednej firmie , złożyłem wypowiedzenie stosunek pracy zakonczył sie 12.02 w dniu 14.02 żona została wezwana do pracodawcy i również zostało jej wręczone wypowedzenie które musiała podpisać pod wpływem nacisku ze strony pracodawcy arugumentem wypowedzenia jest utrata zaufania do pracownika ( brak dowodów na to , że moja żona nadużyła zaufanie firmy ) kolejnym argumentem słownym skierowanym do żony jest ze wypowiedzenie wynika z tego faktu ze ja zakonczyłem stosunek pracy, brak dowodów , na słowa pracodawcy ponieważ rozmowa odbyła sie bez świadków

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Lut 2020 16:53

Szanowny Panie, jakie ma Pan pytanie?