2023.07.20 godz. 13:24 Siedlce, Mazowieckie

Podział majątku i włożony wkład ze sprzedaży mieszkania otrzymanego w spadku

Wyjaśnienie sytuacji

W trakcie małżeństwa dostałam w spadku mieszkanie które po 2latach sprzedałam.Mieszkam z mężem w własnościowym mieszkaniu obydwoje jesteśmy właścicielami , Szykuje mi się rozwód i podział majątku czy mam szanse na odzyskanie jakiejś części ze sprzedaży tamtego mieszkania ze spadku ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lip 2023 14:09

Tak, nakłady poczynione z majątku osobistego na majątek wspólny podlega rozliczeniu. Jeśli potrzebuje Pani pomocy i reprezentacji w sprawie rozwodowej i o podział majątku, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)