2022.12.05 godz. 17:30 Krosno, Podkarpackie

Pomoc w napisaniu uzasadnienia wniosku o upadłość konsumencka

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Potrzebuje pomocy w napisaniu uzasadnienia wniosku o upadłość konsumencka. Jestem jedynym żywicielem rodziny gdzie żona jest teraz z trzecim dzieckiem w ciąży w 27 tygodniu, a dwójka pozostałych dzieci jest w wieku 6 i 10 lat. Nie znam sie w pisaniu takich pism dlatego prosze o pomoc, jest to pierwszy raz gdzie muszę taka upadłość ogłosić ponieważ wpadłem w pętle kredytowa tzw. chwilówek i w tej chwili nie stać mnie na spłatę całościowo długu. W tej chwili wracam do pracy po 4 msc chorobowego gdzie mój stan zdrowia nadal nie jest najlepszy lecz musze wrócić żeby nie stracić pracy. Choruje od kilku lat na cukrzyce gdzie musze przyjmować insulinę która tez kosztuje. Prosze o pomoc w napisaniu takiego pisma bo nie wiem już gdzie moge sie zwrócić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Gru 2022 18:18

Dzień dobry, proszę zwrócić się do punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, który ma również siedzibę u Pana w mieście. Powinni Panu pomóc w rozwiązaniu Pana problemu. Pozdrawiam Adwokat Bartosz Butkiewicz (szczecin-kancelaria.pl)